Osnovne šole

I. osnovna šola Celje
Naziv tekmovanjaNivoIme in priimek tekmovalca/-keDosežekIme in priimek mentorja/-ice
FLL - First Lego League, finale regije AdriadržavnoLija Kužner, Tea Simić, Miha Kužner, Gašper Bervar, Liam Šibli, Jurij Kumer, Anja Simićzlato priznanjeŽan Močivnik, Ingrid Zupanc Brečko
FLL - First Lego League, odprto evropsko prvenstvo, Tallin, EstonijamednarodnoLija Kužner, Tea Simić, Miha Kužner, Gašper Bervar, Liam Šibli, Jurij Kumer, Anja Simić1. mesto, TeamworkŽan Močivnik, Ingrid Zupanc Brečko
Logična pošastdržavnoZala Završnik, Lan Zottl, Maks Pristovnik, Miha Čujež, Brina Hus, Tim Škrinjar, Maša Žlavs, Vid Čujež, Živa Rodičsrebrno priznanjePetra Breznikar Vedenik, Sanja Milenković, Barbara Podgoršek, Aljoša Klun, Ines Murečehajić, Matjaž Vrešak, Urška Jošt, Klavdija Kumer
državnoEma Turnšekzlato priznanjeInes Murečehajić
državnoJulija Farčnikzlato priznanjePetra Breznikar Vedenik
Raziskovalna dejavnostdržavnoLija Kužnerzlato priznanjeŽan Močivnik
državnoLuka Rudi Rudnikbronasto priznanjePolona Gorišek
državnoJan Orehov, Amadej Prepadnikbronasto priznanjeČrt Močivnik
Tekmovanje iz matematike za Vegova priznanjadržavnoLiam Šibli, Niko Bakijasrebrno priznanjeBreda Krajnc
državnoSvit Mihelaksrebrno priznanjeAlenka Koštomaj Čede
Tekmovanje iz znanja logikedržavnoGašper Bervarsrebrno priznanjeBreda Krajnc
Tekmovanje za bralno priznanje - Zlati bralcidržavnoLija Kužner, Nejc Fludernik, Anja Križnik, Sara Kukaj, Jaka Majcen, Nika Orehov, Tea Simić, Luka Rudi Rudnik, Jakob Šrotzlato priznanjeBernardka Zupanc
II. osnovna šola Celje
Naziv tekmovanjaNivoIme in priimek tekmovalca/-keDosežekIme in priimek mentorja/-ice
Logična pošastdržavnoTibor Komeričkisrebrno priznanjeMarjana Robič
Tekmovanje iz fizike za Stefanovo priznanjedržavnoKatarina Bolhasrebrno priznanjePrimož Hudi
Tekmovanje iz matematike za Vegova priznanjadržavnoAnka Polaksrebrno priznanjeNuša Zupanc
državnoMaja Kacijančičsrebrno priznanjeMarjana Robič
državnoJuš Goštesrebrno priznanjeMarjana Robič
državnoUrban Plankosrebrno priznanjeMarjana Robič
državnoAna Nuša Anžičsrebrno priznanjeMarjana Robič
državnoYaroslav Lendielsrebrno priznanjeMarjana Robič
državnoFilip Naratsrebrno priznanjeMarjana Robič
državnoAnže Furman Omansrebrno priznanjeMarjana Robič
državnoLana Ivančičsrebrno priznanjeMarjana Robič
državnoNataša Grešaksrebrno priznanjeJana Rovere
državnoJan Rutarsrebrno priznanjeMarjana Robič
državnoZoja Ferležsrebrno priznanjeMarjana Robič
Tekmovanje iz nemščinedržavnoMiša Jančičsrebrno priznanjeNataša Brence
Tekmovanje iz razvedrilne matematikedržavnoEva Jovanovičsrebrno priznanjeMarjana Robič
državnoJan Rutarsrebrno priznanjeMarjana Robič
državnoLana Ivančičsrebrno priznanjeMarjana Robič
državnoNika Gerčarsrebrno priznanjeMarjana Robič
Tekmovanje iz znanja o sladkorni boleznidržavnoAna Trbojevič Ovčarsrebrno priznanjeNatalija Višnar
državnoUla Velenšeksrebrno priznanjeNatalija Višnar
državnoKatarina Hernavszlato priznanjeNatalija Višnar
Vesela šoladržavnoNika Sotenšeksrebrno priznanjeSandra Rakuša
državnoTia Cvahte Akermansrebrno priznanjeSandra Rakuša
državnoTaja Skarlovniksrebrno priznanjeSandra Rakuša
državnoEva Stojkovskisrebrno priznanjeSandra Rakuša
državnoUrban Plankosrebrno priznanjeSandra Rakuša
državnoZoja Ferležsrebrno priznanjeSandra Rakuša
državnoStela Jazbecsrebrno priznanjeSandra Rakuša
III. osnovna šola Celje
Naziv tekmovanjaNivoIme in priimek tekmovalca/-keDosežekIme in priimek mentorja/-ice
Logična pošastdržavnoTimotej Jagodičzlato priznanjeMarinka Špan
državnoEma Šramekzlato priznanjeMarinka Špan
Raziskovalna dejavnostdržavnoAna Kovačičsrebrno priznanjeRomana Daugul
državnoNika Kovačičsrebrno priznanjeRomana Daugul
državnoIza Zakošeksrebrno priznanjeRomana Daugul
Šah posamičnodržavnoLan Željsrebrno priznanjeKsenija Novak
Tekmovanje iz biologije za Proteusovo priznanjedržavnoMateja Krznarsrebrno priznanjeHelena Škarlin
državnoIza Zakošeksrebrno priznanjeHelena Škarlin
Tekmovanje iz fizike za Stefanovo priznanjedržavnoJaka Brilejsrebrno priznanjeMarinka Špan
državnoLuka Zorkosrebrno priznanjeMarinka Špan
Tekmovanje iz matematike za Vegova priznanjadržavnoTimotej Jagodičsrebrno priznanjeRajko Đudarić
državnoMartin Steblovnikzlato priznanjePetra Ramšak Drozg
državnoRok Željsrebrno priznanjeMarinka Špan
državnoSara Zorkosrebrno priznanjePetra Ramšak Drozg
državnoManca Ernstsrebrno priznanjeMarinka Špan
državnoMartin Jagersrebrno priznanjeMarinka Špan
državnoLuka Zorkosrebrno priznanjePetra Ramšak Drozg
državnoEma Šrameksrebrno priznanjeMarinka Špan
državnoZala Likar Kressesrebrno priznanjeMarinka Špan
državnoTia Eria Skrtsrebrno priznanjePetra Ramšak Drozg
državnoTim Dularsrebrno priznanjeMarinka Špan
državnoStella Aleksandra Heathsrebrno priznanjeMarinka Špan
državnoLina Lukmansrebrno priznanjeMarinka Špan
Tekmovanje iz nemščinedržavnoJulia Likar Kressesrebrno priznanjeNataša Slapnik
državnoZala Likar Kressesrebrno priznanjeNataša Slapnik
Tekmovanje iz razvedrilne matematikedržavnoManca Ernstsrebrno priznanjeTanja Gabršček
Tekmovanje iz znanja geografijedržavnoSara Zorkosrebrno priznanjeTomislav Golob
državnoEma Šarmansrebrno priznanjeTomislav Golob
državnoMartin Steblovnikzlato priznanjeTomislav Golob
Tekmovanje iz znanja logikedržavnoTia Eria Skrtzlato priznanjeMarinka Špan
državnoEma Šrameksrebrno priznanjeMarinka Špan
Tekmovanje iz znanja materinščine za Cankarjevo priznanjedržavnoMartin Steblovniksrebrno priznanjeRomana Daugul
državnoNika Kovačičsrebrno priznanjeRomana Daugul
Tekmovanje iz znanja o sladkorni boleznidržavnoMartin Jagersrebrno priznanjeMelita Kosaber
državnoJaka Brilejsrebrno priznanjeMelita Kosaber
državnoIza Zakošeksrebrno priznanjeMelita Kosaber
Tekmovanje iz znanja zgodovinedržavnoAjda Rančigajsrebrno priznanjeTomislav Golob
državnoNika Kovačičsrebrno priznanjeTomislav Golob
državnoTinkara Percsrebrno priznanjeTomislav Golob
Tekmovanje v hitrostnem računanju BrainobraindržavnoEma Zalokarzlato priznanjeJulija Kramer
državnoLeon Pušnikzlato priznanjeSimona Zupančič
Tekmovanje v računalniškem razmišljanju - BoberdržavnoTia Eria Skrtzlato priznanjeRajko Đudarić
Tekmovanje v znanju angleščinedržavnoMartin Steblovnikzlato priznanjeMatej Močnik
državnoNika Kovačičsrebrno priznanjeMetka Vajdič
državnoStella Aleksandra Heathsrebrno priznanjeMetka Vajdič
Tekmovanje za bralno priznanje - Zlati bralcidržavnoJaka Brilej, Eva Brilej Rozman, Tita Cvelfer, Stella Alexandra Heat, Emili Jenko, Nika Kovačič, Zala Likar Kresse, Julia Likar Kresse, Ela Murgelj, Živa Steiner, Iza Zakošek, Luka Zorko, Alina Hrovatzlato priznanjeTadej Gregorc
U-16 mladincidržavnoJaka Brilej2. mestoKsenija Novak
U-8državnoLan Želj2. mestoKsenija Novak
Vesela šoladržavnoNeža Pogelšekzlato priznanjeRomana Daugul
državnoMaruša Bevc Ribaričsrebrno priznanjeRomana Daugul
državnoMartin Jagersrebrno priznanjeRomana Daugul
državnoJulia Likar Kressesrebrno priznanjeRomana Daugul
državnoAjda Rančigajsrebrno priznanjeRomana Daugul
državnoNika Kovačičsrebrno priznanjeRomana Daugul
državnoZala Likar Kressesrebrno priznanjeRomana Daugul
državnoMartin Steblovniksrebrno priznanjeRomana Daugul
državnoManca Ernstsrebrno priznanjeRomana Daugul
IV. osnovna šola Celje
Naziv tekmovanjaNivoIme in priimek tekmovalca/-keDosežekIme in priimek mentorja/-ice
Raziskovalna dejavnostdržavnoFestina Thaqi, Tine Preložnik, Lovro Seljaksrebrno priznanjeMojmir Mosbruker
državnoValentina Rkman, Luka Minićsrebrno priznanjeJerneja Pavlič
Tekmovanje iz fizike za Stefanovo priznanjedržavnoVid Mumeljsrebrno priznanjeMarja Poteko
državnoLan Cveksrebrno priznanjeMarja Poteko
državnoTaras Tratniksrebrno priznanjeMarja Poteko
Tekmovanje iz matematike za Vegova priznanjadržavnoTjan Obrovnikzlato priznanjeDragica Kranjc
državnoAna Hriberšek Kranjčecsrebrno priznanjeNataša Lemež
državnoHana Bučarsrebrno priznanjeGregor Ivšek
Tekmovanje iz tehnikedržavnoTadej Teršeksrebrno priznanjeMarja Poteko
državnoGal Draganovićsrebrno priznanjeMarja Poteko
Tekmovanje za bralno priznanje - Zlati bralcidržavnoNika Rodošekzlato priznanjeAlenka Kostanjevec
državnoJaka Glušičzlato priznanjeAlenka Kostanjevec
državnoKatarina Kovačzlato priznanjeAlenka Kostanjevec
državnoNace Korošeczlato priznanjeAlenka Kostanjevec
državnoDejan Kokanovićzlato priznanjeAlenka Kostanjevec
državnoLuna Hrušovarzlato priznanjeAlenka Kostanjevec
državnoRok Planinšekzlato priznanjeAlenka Kostanjevec
državnoUrban Tajnikarzlato priznanjeAlenka Kostanjevec
državnoNik Verstovšekzlato priznanjeAlenka Kostanjevec
državnoLara Bezgovšekzlato priznanjeAlenka Kostanjevec
Tekmovanje za Zlato kuhalnicodržavnoPia Cvijanović Ribič, Tisa Ašanin, Nika Veronika Seničar, Mejra Maslićsrebrno priznanjeMartina Zapušek
Osnovna šola Frana Kranjca
Naziv tekmovanjaNivoIme in priimek tekmovalca/-keDosežekIme in priimek mentorja/-ice
Logična pošastdržavnoIvanka Žaberlsrebrno priznanjeJana Draksler
državnoGregor Španzlato priznanjeJana Draksler
državnoAna Špan1. mestoJana Draksler
Raziskovalna dejavnostdržavnoNejc Ocvirkzlato priznanjeBojan Rebernak
Tekmovanje iz matematike za Vegova priznanjadržavnoJure Anžinsrebrno priznanjeJana Draksler
državnoUrban Bašsrebrno priznanjeJana Draksler
državnoAna Špansrebrno priznanjeTanja Remih
državnoSonja Drofeniksrebrno priznanjeJana Draksler
državnoGregor Špansrebrno priznanjeTanja Remih
Tekmovanje iz razvedrilne matematikedržavnoSonja Drofeniksrebrno priznanjeJana Draksler
državnoGašper Koprivcsrebrno priznanjeJana Draksler
državnoTaja Korošecsrebrno priznanjeJana Draksler
državnoIza Vodeniksrebrno priznanjeJana Draksler
državnoJan Vodeniksrebrno priznanjeJana Draksler
državnoGregor Špansrebrno priznanjeJana Draksler
državnoJure Anžinsrebrno priznanjeJana Draksler
Tekmovanje konstruktorstvo in tehnologije obdelav indržavnoUrban Baš1. mestoTanja Remih
Tekmovanje za bralno priznanje - Zlati bralcidržavnoGregor Španzlato priznanjeMateja Rokavec
državnoMatevž Ozvatičzlato priznanjeMateja Rokavec
državnoNeja Belejzlato priznanjeKristina Radoš Janežič
državnoZala Zupančičzlato priznanjeMateja Rokavec
državnoPia Škornikzlato priznanjeKristina Radoš Janežič
državnoTaša Blatnikzlato priznanjeKristina Radoš Janežič
državnoNejc Ocvirkzlato priznanjeKristina Radoš Janežič
državnoAjda Lazarzlato priznanjeMateja Rokavec
državnoŽana Košeninazlato priznanjeMateja Rokavec
državnoKlara Manca Čanžekzlato priznanjeMateja Rokavec
Osnovna šola Frana Roša
Naziv tekmovanjaNivoIme in priimek tekmovalca/-keDosežekIme in priimek mentorja/-ice
Logična pošastdržavnoMai Jancsrebrno priznanjeMarjetka Novak
državnoLan Zaveršekzlato priznanjeMarjetka Novak
državnoSara Hunjadisrebrno priznanjeMarjetka Novak
državnoAndraž Milanezsrebrno priznanjeMarjetka Novak
državnoVedad Berisalićsrebrno priznanjeMarjetka Novak
državnoAlja Lotričzlato priznanjeMarjetka Novak
državnoTjan Kobalesrebrno priznanjeMarjetka Novak
državnoAllina Beksrebrno priznanjeMarjetka Novak
državnoAndrej Kruhsrebrno priznanjeMarjetka Novak
državnoJulija Kunejsrebrno priznanjeMarjetka Novak
državnoUlla Žohersrebrno priznanjeMarjetka Novak
državnoLuka Tomansrebrno priznanjeMarjetka Novak
državnoLamija Berisalićsrebrno priznanjeMarjetka Novak
državnoLana Kruhsrebrno priznanjeMarjetka Novak
državnoJulija Bukovecsrebrno priznanjeMarjetka Novak
državnoVid Žuranzlato priznanjeMarjetka Novak
državnoUla Pungartniksrebrno priznanjeMarjetka Novak
državnoLarissa Tausessrebrno priznanjeMarjetka Novak
državnoIsidora Mitrovićsrebrno priznanjeMarjetka Novak
državnoKaja Počivavšeksrebrno priznanjeMarjetka Novak
državnoŽiga Horvat Dražniksrebrno priznanjeMarjetka Novak
državnoVita Adamičsrebrno priznanjeMarjetka Novak
Raziskovalna dejavnostdržavnoLamija Berisalićzlato priznanjeBlanka Skočir
državnoLana Bekzlato priznanjeBlanka Skočir
Tekmovanje iz fizike za Stefanovo priznanjedržavnoNik Alexej Modrijančičsrebrno priznanjeBarbara Pesjak
Tekmovanje iz matematike za Vegova priznanjadržavnoLan Zaveršeksrebrno priznanjeMarjetka Novak
državnoEla Velepecsrebrno priznanjeMarjetka Novak
državnoŠpela Žičkarsrebrno priznanjeMarjetka Novak
državnoTia Rozoničniksrebrno priznanjeMarjetka Novak
državnoJaša Maroltsrebrno priznanjeMarjetka Novak
Tekmovanje iz razvedrilne matematikedržavnoEla Velepecsrebrno priznanjeBojana Zorko
državnoMelanie Bezenšeksrebrno priznanjeBojana Zorko
državnoTia Rozoničniksrebrno priznanjeBojana Zorko
državnoJaša Maroltsrebrno priznanjeBojana Zorko
Tekmovanje iz znanja astronomije za Dominkovo priznanjedržavnoTijan Kolšeksrebrno priznanjeBojana Zorko
državnoŠpela Žičkarsrebrno priznanjeBojana Zorko
državnoUroš Uhansrebrno priznanjeBojana Zorko
državnoNik Alexej Modrijančičsrebrno priznanjeBojana Zorko
državnoUla Polutniksrebrno priznanjeBojana Zorko
Tekmovanje iz znanja logikedržavnoEla Velepecsrebrno priznanjeMarjetka Novak
Tekmovanje v kemijskih poskusihdržavnoMaja Kresnik-Doberšeksrebrno priznanjeMaja Verhovšek
državnoNik Alexej Modrijančičsrebrno priznanjeMaja Verhovšek
Tekmovanje v računalniškem razmišljanju - BoberdržavnoTia Rozoničnikzlato priznanjeMarjetka Novak
Tekmovanje v znanju angleščinedržavnoTia Rozoničniksrebrno priznanjeMaja Skakić
Vesela šoladržavnoTjan Kobalesrebrno priznanjeMaja Skakić
državnoUrban Velepecsrebrno priznanjeMaja Skakić
državnoEla Velepecsrebrno priznanjeMaja Skakić
Osnovna šola Hudinja
Naziv tekmovanjaNivoIme in priimek tekmovalca/-keDosežekIme in priimek mentorja/-ice
Logična pošastdržavnoNik Radišeksrebrno priznanjeEva Iršič
državnoVid Strašeksrebrno priznanjeEva Iršič
državnoMaks Vodeb Ravnjaksrebrno priznanjeEva Iršič
državnoJurij Pelengićsrebrno priznanjeEva Iršič
državnoIzidor Slapniksrebrno priznanjeEva Iršič
državnoNeža Mikicsrebrno priznanjeEva Iršič
Raziskovalna dejavnostdržavnoLuka Kolarsrebrno priznanjeUroš Kalar
državnoRok Gutenbergersrebrno priznanjeUroš Kalar
državnoUrška Kolarsrebrno priznanjeUroš Kalar
državnoMaja Ocvirkzlato priznanjeBoštjan Štih
državnoEva Polšakzlato priznanjeBoštjan Štih
Tekmovanje iz fizike za Stefanovo priznanjedržavnoManja Drobnezlato priznanjeJože Berk
državnoEva Polšaksrebrno priznanjeMilica Šteger
državnoLucijan Korošeczlato priznanjeJože Berk
državnoRok Gutenbergersrebrno priznanjeJože Berk
državnoJaša Planinšecsrebrno priznanjeJože Berk
državnoSimon Sovičsrebrno priznanjeMilica Šteger
Tekmovanje iz kemije za Preglovo priznanjedržavnoUrh Šarlahsrebrno priznanjeBoštjan Štih
državnoNina Ješovnikzlato priznanjeBoštjan Štih
državnoManja Drobnesrebrno priznanjeBoštjan Štih
Tekmovanje iz matematike za Vegova priznanjadržavnoJan Damjan Vrečkosrebrno priznanjeJani Čede
državnoLucijan Korošecsrebrno priznanjeJani Čede
državnoNeža Mikicsrebrno priznanjeTina Škrabe
državnoGašper Gorenaksrebrno priznanjeJani Čede
državnoAndraž Arhsrebrno priznanjeJani Čede
Tekmovanje iz razvedrilne matematikedržavnoEva Polšaksrebrno priznanjeTina Škrabe
državnoAndraž Arhzlato priznanjeTina Škrabe
državnoAleksej Mlinarevičsrebrno priznanjeTina Škrabe
Tekmovanje iz tehnikedržavnoJean Luc Turkzlato priznanjeGregor Pančur
Tekmovanje iz znanja astronomije za Dominkovo priznanjedržavnoSimon Sovičsrebrno priznanjeJože Berk
državnoRok Gutenbergersrebrno priznanjeJože Berk
državnoUrh Šarlahsrebrno priznanjeJože Berk
državnoLucijan Korošecsrebrno priznanjeJože Berk
državnoNina Ješovniksrebrno priznanjeJože Berk
Tekmovanje iz znanja materinščine za Cankarjevo priznanjedržavnoHana Firersrebrno priznanjePetra Galič
državnoManja Drobnesrebrno priznanjePetra Galič
Tekmovanje iz znanja o sladkorni boleznidržavnoUrh Šarlahsrebrno priznanjeOlga Kožel
Tekmovanje v znanju angleščinedržavnoHana Firersrebrno priznanjeUrška Farčnik
Tekmovanje za bralno priznanje - Zlati bralcidržavnoEva Polšakzlato priznanjeOlga Kožel
državnoNika Gračnarzlato priznanjeOlga Kožel
državnoGal Ašičzlato priznanjeOlga Kožel
državnoJakob Čoperzlato priznanjeOlga Kožel
državnoLara Železnik Ivičzlato priznanjeOlga Kožel
državnoInes Rinczlato priznanjeOlga Kožel
državnoTilen Grobelšekzlato priznanjeOlga Kožel
državnoUrška Goležzlato priznanjeOlga Kožel
državnoElla Damjanićzlato priznanjeOlga Kožel
državnoZala Vrečkozlato priznanjeOlga Kožel
Vesela šoladržavnoMaks Vodeb Ravnjaksrebrno priznanjeDarja Heiligstein
državnoDavid Polšaksrebrno priznanjeDarja Heiligstein
državnoMiha Petrovičsrebrno priznanjeDarja Heiligstein
državnoLuka Zupancsrebrno priznanjeDarja Heiligstein
državnoŽiva Romihsrebrno priznanjeDarja Heiligstein
državnoTaja Freitag Milanezsrebrno priznanjeDarja Heiligstein
državnoNika Husinecsrebrno priznanjeDarja Heiligstein
državnoAndraž Arhsrebrno priznanjeDarja Heiligstein
državnoLuka Krajncsrebrno priznanjeDarja Heiligstein
državnoLuka Kolarsrebrno priznanjeDarja Heiligstein
državnoAjda Čurmansrebrno priznanjeDarja Heiligstein
državnoJan Damjan Vrečkosrebrno priznanjeDarja Heiligstein
državnoHugo Kostanjevecsrebrno priznanjeDarja Heiligstein
državnoGašper Krajncsrebrno priznanjeDarja Heiligstein
državnoGaja Ramšaksrebrno priznanjeDarja Heiligstein
državnoEva Polšaksrebrno priznanjeDarja Heiligstein
državnoAna Krošlsrebrno priznanjeDarja Heiligstein
državnoNeža Mikicsrebrno priznanjeDarja Heiligstein
državnoManja Drobnesrebrno priznanjeDarja Heiligstein
Osnovna šola Lava
Naziv tekmovanjaNivoIme in priimek tekmovalca/-keDosežekIme in priimek mentorja/-ice
AtletikadržavnoEma Kramer16. mesto, skok v višino, starejša dekletaMarko Kopriva
državnoNik Gašper Hodnik2. mesto, 300 m, mlajši dečkiIgor Krstič
državnoMatic Ian Guček4. mesto, 300 m, starejši dečkiIgor Krstič
DRŽAVNA DEBATNA TEKMOVANJAdržavnoMaša Lilija, Živa Lilija, Paulina Kastelic3. najboljša ekipaJanja Rozman
Logična pošastdržavnoJaka Bašičsrebrno priznanjeJasmina Vidmar
državnoAnže Štukovniksrebrno priznanjeJasmina Vidmar
državnoNeli Kršlinsrebrno priznanjeJasmina Vidmar
državnoUla Pungaršek Steinersrebrno priznanjeJasmina Vidmar
državnoAmaya Kragolniksrebrno priznanjeJasmina Vidmar
Logična pošastdržavnoLina Lipovšeksrebrno priznanjeJasmina Vidmar
državnoNiko Jager Rozmansrebrno priznanjeJasmina Vidmar
MatemčekdržavnoMarko Šmidzlato priznanjeNataša Anderlič
državnoAnže Štukovniksrebrno priznanjeJasmina Vidmar
državnoŽan Peperkosrebrno priznanjeJasmina Vidmar
državnoArne Melesrebrno priznanjeJasmina Vidmar
državnoJakob Založniksrebrno priznanjeJasmina Vidmar
državnoLara Pušniksrebrno priznanjeJasmina Vidmar
državnoUla Pungaršek Steinersrebrno priznanjeJasmina Vidmar
državnoJulija Pungeršeksrebrno priznanjeJasmina Vidmar
državnoBrina Zlodejsrebrno priznanjeJasmina Vidmar
državnoSara Prazniksrebrno priznanjeJasmina Vidmar
državnoTeja Štingelsrebrno priznanjeJasmina Vidmar
Tekmovanje iz matematike za Vegova priznanjadržavnoPeter Ilešičsrebrno priznanjeAleksander Špec
državnoJulija Deželaksrebrno priznanjeVanja Ocvirk Karner
državnoJakob Lesjaksrebrno priznanjeAleksander Špec
Tekmovanje iz nemščinedržavnoLana Brudermansrebrno priznanjePetra Polanec
Tekmovanje iz znanja logikedržavnoEla Leskovšek Čomičzlato priznanjeVanja Ocvirk Karner
Tekmovanje iz znanja o sladkorni boleznidržavnoŽiva Lilijazlato priznanjemag. Bojan Poznič
državnoMaša Lilijasrebrno priznanjemag. Bojan Poznič
državnoPia Lilijasrebrno priznanjemag. Bojan Poznič
Vesela šoladržavnoNej Miklavčičsrebrno priznanjeAlenka Žerovnik
državnoPia Lilijasrebrno priznanjeAlenka Žerovnik
državnoŽiva Lilijasrebrno priznanjeAlenka Žerovnik
državnoMaša Lilijasrebrno priznanjeAlenka Žerovnik
državnoSara Lebensrebrno priznanjeAlenka Žerovnik
Osnovna šola Ljubečna
Naziv tekmovanjaNivoIme in priimek tekmovalca/-keDosežekIme in priimek mentorja/-ice
Logična pošastdržavnoZala Gorjaksrebrno priznanjeMonika Kaluža
Raziskovalna dejavnostdržavnoLuka Jeršičsrebrno priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoJan Bajczlato priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoAndraž Šošteričzlato priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoZala Velenšeksrebrno priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoMatej Krivecsrebrno priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoLuka Pevecsrebrno priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
Tekmovanje iz biologije za Proteusovo priznanjedržavnoDiana Kramarsrebrno priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoLuka Jeršičsrebrno priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoTina Jelenkosrebrno priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoNika Razgoršeksrebrno priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoVita Peserlsrebrno priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoMatej Krivecsrebrno priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoŽiva Tepežsrebrno priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
Tekmovanje iz fizike za Stefanovo priznanjedržavnoDavid Jagodičzlato priznanjeDarja Potočnik
državnoVita Peserlsrebrno priznanjeDarja Potočnik
državnoAndraž Šošteričsrebrno priznanjeDarja Potočnik
državnoTomaž Kolarsrebrno priznanjeDarja Potočnik
Tekmovanje iz kemije za Preglovo priznanjedržavnoJan Bajczlato priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoMatej Krivecsrebrno priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
Tekmovanje iz matematike za Vegova priznanjadržavnoMatej Kriveczlato priznanjeDarja Potočnik
državnoTina Jelenkosrebrno priznanjeMojca Trobentar
državnoZala Gorjaksrebrno priznanjeMonika Kaluža
državnoJan Klemen Agrežsrebrno priznanjeDarja Potočnik
državnoBlaž Krušičzlato priznanjeDarja Potočnik
državnoŽan Luka Žužeksrebrno priznanjeElvira Valant
državnoDavid Jagodičsrebrno priznanjeDarja Potočnik
Tekmovanje iz razvedrilne matematikedržavnoMatej Krivecsrebrno priznanjeMonika Kaluža
Tekmovanje iz znanja geografijedržavnoMaja Ivana Ivanovičsrebrno priznanjeHelena Verdev
državnoTina Jelenkosrebrno priznanjeHelena Verdev
državnoMatej Krivecsrebrno priznanjeHelena Verdev
državnoDavid Jagodičsrebrno priznanjeHelena Verdev
Tekmovanje iz znanja materinščine za Cankarjevo priznanjedržavnoTomaž Kolarsrebrno priznanjeMateja Samastur
državnoNika Razgoršeksrebrno priznanjeMateja Samastur
Tekmovanje v poznavanju floredržavnoDanaja Verdevsrebrno priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoLuka Jeršičzlato priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoLuka Peveczlato priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoZala Velenšekzlato priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoVita Peserlzlato priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoLarisa Tojnkozlato priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoJan Bajcsrebrno priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoAndraž Šošteričsrebrno priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoMatej Kriveczlato priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoNika Razgoršeksrebrno priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoAneja Kanjirsrebrno priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoDavid Jagodičsrebrno priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoStian Korošecsrebrno priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
državnoEva Šalamonsrebrno priznanjeMarjeta Gradišnik Mirt
Tekmovanje v računalniškem razmišljanju - BoberdržavnoJan Klemen Agrežzlato priznanjeDragana Prepelič
Tekmovanje v znanju angleščinedržavnoZala Velenšeksrebrno priznanjeDarja Arh Centrih
Vesela šoladržavnoZala Gorjakzlato priznanjeElvira Valant
državnoZala Velenšeksrebrno priznanjeElvira Valant
državnoNika Razgoršeksrebrno priznanjeElvira Valant
državnoZala Koštomajsrebrno priznanjeElvira Valant
državnoVita Peserlsrebrno priznanjeElvira Valant