Srednje šole

Ekonomska šola Celje
Naziv tekmovanjaNivoIme in priimek tekmovalca/-keDosežekIme in priimek mentorja/-ice
Državno tekmovanje iz ekonomijedržavnoRok Kokotsrebrno priznanjeKatja Teršek
Državno tekmovanje iz finančne pismenostidržavnoRok Mazejsrebrno priznanjeMetka Bombek
državnoGregor Lončar1. mestoMetka Bombek
Državno tekmovanje iz računovodstvadržavnoNuša Vahtersrebrno priznanjeMetka Bombek
Državno tekmovanje iz tehnike prodajedržavnoTadeja Golograncsrebrno priznanjeLidija Plevčak
državnoKlemen Gubenšeksrebrno priznanjeLidija Plevčak
državnoTrimlon Mujasrebrno priznanjeLidija Plevčak
državnoArnis Telakuzlato priznanjeLidija Plevčak
državnoAnja Tovorniksrebrno priznanjeLidija Plevčak
državnoAndreja Berglezzlato priznanjeLidija Plevčak
Državno tekmovanje iz znanja ekonomijedržavnoEmilija Vujičičsrebrno priznanjeLidija Plevčak
Nemško bralno tekmovanjedržavnoAnja Dreščekzlato priznanjeMarija Sodin
državnoGregor Lončarzlato priznanjeSimona Sever Punčoh
državnoJasmina Motohsrebrno priznanjeSimona Sever Punčoh
državnoLuka Gornikzlato priznanjeMarija Sodin
Tekmovanje iz znanja materinščine za Cankarjevo priznanjedržavnoUrška Hrastniksrebrno priznanjeHelena Muha
Gimnazija Celje - Center
Naziv tekmovanjaNivoIme in priimek tekmovalca/-keDosežekIme in priimek mentorja/-ice
6. mednarodni festival otroške in mladinske pesmi Veseli vetermednarodnoDekliški pevski zbor Gimnazije Celje - Center1. mesto v kategoriji srednješolski zbori in 1. mesto med vsemi zbori tekmovanjaDavid Preložnik
AYPTmednarodnoManca Strah, Mitja Suvajac, Ema Pilih3. nagrada in 6. mestoBorut Namestnik
BEST IN ENGLISHmednarodnoAna Vidmajer, Klara Gobec, Maja Ciglar, Matevž Bervar, Maj Mravlak, Lcuija Sedovšek, Mitja Suvajac, Veronika Matek, Sara Sakić, Irena Gerlj27. mesto ekipnoAleksandra Komadina, Doroteja Borovnik, Mateja Glušič Lenarčič
Državno debatno tekmovanje MaribordržavnoMaja Ciglar, Angelika Fidler, Kornelija Wrawor2. mesto - ekipnoValerija Zorko
državnoMaja Ciglar1. mesto med govorci v slovenskem delu tekmovanjaValerija Zorko
Evropa v šolidržavnoLara Ocvirkzlato priznanjeMaja Rak
državnoAna Vidmajer1. mestoDarja Poglajen
državnoNejc Drevzlato priznanjeMaja Rak
Mala VeronikadržavnoTilen Letner1. mestoKristian Koželj
MATHEMATICS WITHOUT BORDERSmednarodnoMaja Ciglarsrebrno priznanjeApolonija Jurkovšek
mednarodnoTjaša Belakbronasto priznanjeApolonija Jurkovšek
mednarodnoMaja Knapičbronasto priznanjeApolonija Jurkovšek
mednarodnoMihael Uplaznikbronasto priznanjeDanijela Marolt
mednarodnoMia Zala Smrečnikbronasto priznanjeTatjana Ravničan Ganzitti
mednarodnoMaj Antončičbronasto priznanjeMarija Zdolšek
mednarodnoIva Plankobronasto priznanjeApolonija Jurkovšek
mednarodnoMitja Suvajacsrebrno priznanjeTatjana Ravničan Ganzitti
Mednarodni glasbeni festival Firence 2018mednarodnoThe Šlagers1. mesto v kategoriji inštrumentalnih zasedb in nagrada za najboljšo glasbeno priredboSašo Šonc
mednarodnoDekliški pevski zbor Gimnazije Celje - Center1. mesto v kategoriji enakoglasnih zasedb in posebna nagrada za najboljšega dirigentaDavid Preložnik
Naj mladinski start up 2017državnoSara Hrašar1. mestoBoštjan Gorenšek
Natečaj za Gosarjevo nagradodržavnoAljaž Primožič2. mestoValerija Zorko
PFIFFIKUSdržavnoLucija Pirnovarzlato priznanjeTina Gorenšek
državnoVeronika Matekzlato priznanjeTina Gorenšek
državnoBlaž Pavličzlato priznanjeTina Gorenšek
državnoTia Tomažinzlato priznanjeMarjana Turnšek
državnoMojca Komeričkizlato priznanjeMarjana Turnšek
državnoAna Gučekzlato priznanjeMarjana Turnšek
državnoMia Zala Smrečnikzlato priznanjeTina Gorenšek
Raziskovalna dejavnostdržavnoPia Žižeksrebrno priznanjeValerija Zorko
SLOVENŠČINA IMA DOLG JEZIK, književnost na filmudržavnoZala Katarina Kenda, Ajda Kostevc, Zala Jenček, Tilen Letnersrebrno priznanjeNataša Grobelnik, Maja Rak
državnoZala Fidler, Eva Marš, Laura Martinčič, Tina Terbovšek, Nik Skerbišsrebrno priznanjeNataša Grobelnik, Maja Rak
SOCIAL IMPACT AWARD SLOVENIAdržavnoPia Jelena Džakulinzlato priznanjeTanja Tamše
Tekmovanje iz biologije za Proteusovo priznanjedržavnoMatevž Žolnirsrebrno priznanjeSaša Ogrizek
državnoAna Majcenzlato priznanjeSaša Ogrizek
TEKMOVANJE IZ FINANČNE MATEMATIKEdržavnoMia Zala Smrečniksrebrno priznanjeSonja Denša
Tekmovanje iz kemije za Preglovo priznanjedržavnoKarin Cerovšeksrebrno priznanjeJožica Kovač
Tekmovanje iz matematike za Vegova priznanjadržavnoMojca Blatniksrebrno priznanjeSonja Denša
državnoAljaž Stropnikzlato priznanjeDanijela Marolt
Tekmovanje iz nemščinedržavnoKaja Fortesrebrno priznanjeMarjana Turnšek
državnoLucija Pirnovarsrebrno priznanjeTina Gorenšek
Tekmovanje iz znanja astronomije za Dominkovo priznanjedržavnoMitja Suvajacsrebrno priznanjeBorut Namestnik
Tekmovanje iz znanja logikedržavnoAnja Vrečerzlato priznanjeDanijela Marolt
Tekmovanje iz znanja materinščine za Cankarjevo priznanjedržavnoMartina Lenko1. mestoTanja Štante Benčina
državnoNeža Kočnikzlato priznanjeJasmina Temnik Kerš
državnoLarisa Kosisrebrno priznanjeTanja Štante Benčina
državnoVita Jurkošeksrebrno priznanjeTanja Štante Benčina
državnoAljaž Primožičsrebrno priznanjeTanja Štante Benčina
Tekmovanje iz znanja o sladkorni boleznidržavnoTaja Napretzlato priznanjeDanica Centrih
državnoIrena Gerljzlato priznanjeDanica Centrih
državnoEva Slapniksrebrno priznanjeDanica Centrih
državnoMartina Lenkosrebrno priznanjeDanica Centrih
državnoAljaž Stropniksrebrno priznanjeDanica Centrih
državnoLucija Pirnovarzlato priznanjeDanica Centrih
Tekmovanje iz znanja zgodovinedržavnoEnej Vidovičzlato priznanjeStanislav Medved
državnoAljaž Stropniksrebrno priznanjeStanislav Medved
državnoMartina Lenkosrebrno priznanjeStanislav Medved
Tekmovanje v znanju angleščinedržavnoMaja Ciglarsrebrno priznanjeDoroteja Borovnik
državnoNina Bratušazlato priznanjeDoroteja Borovnik
Tekmovanje z znanju španščinedržavnoNika Podlesniksrebrno priznanjeLučka Rednak
državnoKarin Cerovšeksrebrno priznanjeLučka Rednak
WORLD SCHOLAR'S CUPmednarodnoNina Lana VidmarSrebrno priznanje v kategoriji esejValerija Zorko
mednarodnoAlen Pokupec, Nina Lana Vidmar, Irena Gerlj6. mesto ekipno med vsemi evropskimi ekipamiValerija Zorko
mednarodnoAlen PokupecZlato priznanje v kategoriji debata in srebrno priznanje v kategoriji esejValerija Zorko
mednarodnoIrena GerljZlato priznanje v kategoriji debata, srebrni priznanji v kategoriji esej in Scholar's ChallengeValerija Zorko
mednarodnoMitja SuvajacZlato priznanje v kategoriji debataValerija Zorko
Zupančičeva frulicadržavnoAljaž PrimožičUvrstitev med 5 finalistov tekmovanjaKristian Koželj
ŽIVEL STRIP! ŽIVELA ANIMACIJA!državnoMatevž Bervar1. mestoMojca Šmit
Gimnazija Lava
Naziv tekmovanjaNivoIme in priimek tekmovalca/-keDosežekIme in priimek mentorja/-ice
Raziskovalna dejavnostdržavnoLaura Stopar, Alen Drofenikzlato priznanjeMarko Moškotevc in Urh Ferlež
RoboCupJuniordržavnoAlen Petek, Luka Golčman, Jure Dolarsrebrno priznanjeKarmen Kotnik in Tomislav Viher
Robotski izziv - LegomastersdržavnoJernej Pevec, Janez Petauer, Gašper Lončar2. mestoKarmen Kotnik in Tomislav Viher
Tekmovanje ACM v znanju računalništva in informatikedržavnoGašper Pistotniksrebrno priznanjeKarmen Kotnik
Tekmovanje iz biologije za Proteusovo priznanjedržavnoAnja Jazbinšekzlato priznanjeHelena Nardin
državnoVita Penešzlato priznanjeMarija Kresnik
državnoMatija Krumpaksrebrno priznanjeHelena Nardin
državnoJanez Leskošeksrebrno priznanjeMarija Kresnik
državnoHana Brezovniksrebrno priznanjeMarija Kresnik
državnoNina Bočkosrebrno priznanjeMarija Kresnik
Tekmovanje iz fizike za Stefanovo priznanjedržavnoLev Podbregarzlato priznanjemag. Vitomir Babič
državnoGašper Pistotniksrebrno priznanjeAlbin Pučnik
Tekmovanje iz kemije za Preglovo priznanjedržavnoJaka Bašsrebrno priznanjeAndreja Debelak Arzenšek
državnoNejc Funteksrebrno priznanjeAndreja Debelak Arzenšek
državnoMiha Berk Bevcsrebrno priznanjePeter Juvančič
Tekmovanje iz matematike za Vegova priznanjadržavnoAlen Peteksrebrno priznanjemag. Mihaela Koštomaj
državnoLeon Čepinsrebrno priznanjemag. Lucijana Kračun Berc
državnoJaka Bašsrebrno priznanjemag. Mihaela Koštomaj
državnoZala Petauersrebrno priznanjeMateja Frangež-Herman
državnoJernej Pevecsrebrno priznanjemag. Mihaela Koštomaj
državnoTim Milanezsrebrno priznanjeAndreja Leskovar
državnoLev Podbregarzlato priznanjemag. Lucijana Kračun Berc
Tekmovanje iz nemščinedržavnoEva Prešičeksrebrno priznanjeMojca Poharc
državnoJaka Kedačičsrebrno priznanjeMojca Poharc
Tekmovanje iz razvedrilne matematikedržavnoZala Petauerzlato priznanjemag. Lucijana Kračun Berc
državnoLeon Čepinsrebrno priznanjemag. Lucijana Kračun Berc
državnoJanez Petauersrebrno priznanjemag. Lucijana Kračun Berc
državnoMatija Krumpaksrebrno priznanjemag. Lucijana Kračun Berc
državnoNeža Četinasrebrno priznanjemag. Lucijana Kračun Berc
Tekmovanje iz znanja astronomije za Dominkovo priznanjedržavnoZala Petauersrebrno priznanjemag. Vitomir Babič
Tekmovanje iz znanja geografijedržavnoNejc Funtekzlato priznanjeMarko Moškotevc
državnoBor Kunsteljsrebrno priznanjeKatarina Obreza
Tekmovanje iz znanja logikedržavnoMatija Krumpaksrebrno priznanjemag. Mihaela Koštomaj
državnoZala Petauerzlato priznanjemag. Mihaela Koštomaj
državnoLev Podbregarzlato priznanjemag. Mihaela Koštomaj
državnoLaura Jelensrebrno priznanjemag. Mihaela Koštomaj
Tekmovanje iz znanja materinščine za Cankarjevo priznanjedržavnoMirjam Končansrebrno priznanjeKatarina Petač
Tekmovanje iz znanja o sladkorni boleznidržavnoLejla Škobićsrebrno priznanjeHelena Nardin
državnoLana Kolarzlato priznanjeHelena Nardin
državnoJan Lazarzlato priznanjeHelena Nardin
Tekmovanje v računalniškem razmišljanju - BoberdržavnoLev Podbregarsrebrno priznanjeTomislav Viher
Tekmovanje z znanju španščinedržavnoAnita Zupancsrebrno priznanjeSandra Đulabić
I. gimnazija v Celju
Naziv tekmovanjaNivoIme in priimek tekmovalca/-keDosežekIme in priimek mentorja/-ice
18. slovenski srednješolski natečaj na najboljši haiku v angleškem jezikudržavnoMojca RozmannagradaDamjana Rebek
48. natečaj za Krkine nagradedržavnoZala Božanić, Jana Ušennagradamag. Mojca Alif, prof., dr. Polona Jamnik
52. srečanje mladih raziskovalcev SlovenijedržavnoTea Planko in Lea Zahrastniksrebrno priznanjeVesna Gubenšek Bezgovšek, prof., Nina Trojner, prof.
državnoEva Ratajczlato priznanjeVesna Gubenšek Bezgovšek, Urh Ferlež
državnoNika banovšek, Laura kovač, Anžej Tomaž Hvalasrebrno priznanjemag. Mojca Plevnik Žnidarec, Sanja Rehar, mag. farm.
Državno tekmovanje v ekoznanjudržavnoVid Potočniksrebrno priznanjeUroš Arneš
državnoFrenk Dragarzlato priznanje,1.mestoUroš Arneš
državnoLeon Rojk Štuparsrebrno priznanjeUroš Arneš
Evropska dekliška matematična olimpijadamednarodnoŠpela PolakpohvalaKristijan Kocbek
mednarodnoAna OpaličpohvalaKristijan Kocbek
Haiku v slovenskem jezikudržavnoMojca Rozman1. mestoVesna Gubenšek Bezgovšek
Literarni natečaj "Začasna sreča: omame svet"državnoLara Gobec1. mestoKlara Pavšar Stropnik
Literarni natečaj Po sledeh Josipine TurnograjskedržavnoEva Kreže1. mestoVesna Gubenšek Bezgovšek
Mednarodna biloška olimpijada v TeheranumednarodnoTim Zaveršnikbronasto priznanjeTatjana Jagarinec
Mednarodna matematična olimpijadamednarodnoDavid OpaličpohvalaKristijan Kocbek
mednarodnoLovro DrofenikpohvalaKristijan Kocbek
mednarodnoLuka Horjaksrebrna medaljaKristijan Kocbek
Natečaj PEN za najboljši šolski esejdržavnoZarja Nemec1. mestoVesna Gubenšek
Romania master of mathematicsmednarodnoLuka Horjakbronasta medaljaKristijan Kocbek
Srednjeevropska matematična olimpijadadržavnoDavid ZaveršekuvrstitevKristijan Kocbek
mednarodnoJaka VrhovnikpohvalaKristijan Kocbek
Tekmovanje ACM v znanju računalništva in informatikedržavnoMatic Conradisrebrno priznanjeLuka Zlatečan
državnoLucijan Semprimožniksrebrno priznanjeLuka Zlatečan
državnoFrenk Dragarsrebrno priznanjeLuka Zlatečan
Tekmovanje iz biologije za Proteusovo priznanjedržavnoZala Kotniksrebrno priznanjeUroš Arnuš
državnoTim Zaveršnikzlato priznanjeTatjana Jagarinec
državnoAnamarija Mežnarsrebrno priznanjeTatjana Jagarinec
državnoFrenk Dragarsrebrno priznanjeTatjana Jagarinec
državnoLeon Rojk Štuparzlato priznanjeTatjana Jagarinec
Tekmovanje iz finančne matematike in statistikedržavnoRene Ratejsrebrno priznanjeIra Vučko Pavlina
državnoŽan Mikolasrebrno priznanjeIra Vučko Pavlina
državnoNik Globočniksrebrno priznanjeIra Vučko Pavlina
Tekmovanje iz fizike za Stefanovo priznanjedržavnoDavid Opaličsrebrno priznanjeSilvester Ovčar
državnoGal Zmazekzlato priznanje,1.mestoSilvester Ovčar
državnoJaka Vrhovniksrebrno priznanjeSilvester Ovčar
državnoBeno Učakarsrebrno priznanjeSilvester Ovčar
Tekmovanje iz kemije za Preglovo priznanjedržavnoAnamarija Mežnarzlata Preglova plaketaJanja Simoniti
državnoGregor Grossrebrna Preglova plaketaMojca Plevnik Žnidarec
državnoLovro DrofenikZlata Preglova plaketa, 2.mestoLea Glažar
državnoJan Škrubazlata Preglova plaketaMojca Plevnik Žnidarec
državnoJaka Vrhovnikzlata Preglova plaketa, 2.mestoLrea Glažer
državnoGaja Kolšeksrebrna Preglova plaketaJanja Simoniti
Tekmovanje iz matematike za Vegova priznanjadržavnoMatija Kocbeksrebrno priznanjeAndreja Bevc
državnoAna Opaličsrebrno priznanjeKristijan Kocbek
državnoJan Žekarsrebrno priznanjeAndreja Bevc
državnoAdam Wahibisrebrno priznanjeKristijan Kocbek
državnoVanessa Vrečičsrebrno priznanjeKristijan Kocbek
državnoBeno Učakarsrebrno priznanjeKristijan Kocbek
državnoJan Škrubasrebrno priznanjeKristijan Kocbek
državnoKevin Goršičsrebrno priznanjeAlojz Robnik
državnoMaja Mesarecsrebrno priznanjeSimona Magdalenc-Lindner
državnoSaša Klezinsrebrno priznanjeAlojz Robnik
državnoŽan Krofličsrebrno priznanjeAlojz Robnik
državnoFren Dragarsrebrno priznanjeAlojz Robnik
državnoNik Globočniksrebrno priznanjeIra Vučko
državnoIzak Jenkosrebrno priznanjeTanja Veber
državnoTea Dularsrebrno priznanjeAndreja Bevc
državnoTim Završeksrebrno priznanjeKristijan Kocbek
državnoGal Zmazekzlato priznanje, 1. mestoKristijan Kocbek
državnoTjaša Jeclsrebrno priznanjeTanja Veber
državnoLovro Drofenikzlato priznanje, 1. mestoKristijan Kocbek
državnoJaka Vrhovnikzlato priznanje, 1. mestoKristijan Kocbek
državnoLuka Horjakzlato prizanje, 1. mestoKristijan Kocbek
državnoDavid Opaličzlato priznanje, 7. mestoKristijan Kocbek
državnoNejc Amonzlato priznanje, 9. mestoKristijan Kocbek
državnoDavid Zakšekzlato priznanje, 12. mestoKristijan Kocbek
državnoKamil Wahibizlato priznanje, 18. mestoKristijan Kocbek
državnoŠpela Polakzlato priznanje, 12. mestoKristijan Kocbek
državnoMatic Petekzlato priznanje, 14. mestoKristijan Kocbek
državnoMarcel Semprimožniksrebrno priznanjeSimona Magdalenc-Lindner
državnoJan Žekarzlato priznanje, 20. mestoAndreja Bevc
Tekmovanje iz nemščinedržavnoZarja Križniksrebrno priznanjeDušanka Veronek
državnoMatija Kocbeksrebrno priznanjeDušanka Veronek
državnoBeno Učakarzlato priznanjePolonca Škornik
državnoLara Kristina Golmajersrebrno priznanjeDušanka Veronek
državnoFranci Kasteliczlato priznanje, 3. mestoDušanka Veronek
Tekmovanje iz programiranja ZOTKSdržavnoMatija Kocbek5. mestoLuka Zlatečan
Tekmovanje iz razvedrilne matematikedržavnoNeja Fajdigasrebrno priznanjeAnja Drofenik
državnoAna Opaličzlato priznanjeKristijan Kocbek
državnoDavid Opaličzlato priznanjeKristijan Kocbek
državnoTjaša Žibretsrebrno priznanjeAnja drofenik
državnoGaja Kolšeksrebrno priznanjeAnja Drofenik
državnoRene Ratejsrebrno priznanjeAnja Drofenik
državnoTim Zaveršniksrebrno priznanjeAnja Drofenik
državnoNik Hrastniksrebrno priznanjeAnja Drofenik
državnoVita Komelsrebrno priznanjeAnja Drofenik
državnoAna Pilkosrebrno priznanjeAnja Drofenik
državnoGal Zmazekzlato priznanjeKristijan Kocbek
državnoAna Intihar Marulcsrebrno priznanjeAnja Drofenik
državnoTjaša Šuczlato priznanjeKristijan Kocbek
državnoTjaša Jeclzlato priznanjeTanja Veber
državnoNejc Amonzlato priznanjeAnja Drofenik
državnoLovro Drofenikzlato priznanje, 3. mestoAnja Drofenik
Tekmovanje iz znanja astronomije za Dominkovo priznanjedržavnoJan Žekarzlato priznanje, 1.mestoRoman Ocvirk
državnoAna Opaličsrebrno priznanjeRoman Ocvirk
državnoJakob Lekšesrebrno priznanjeRoman Ocvirk
državnoDavid Opaličsrebrno priznanjeRoman Ocvirk
državnoTim Zaveršniksrebrno priznanjeRoman Ocvirk
državnoValentin Ocvirksrebrno priznanjeRoman Ocvirk
Tekmovanje iz znanja geografijedržavnoEva Jeranzlato priznanjeTamara Kolarič
državnoLuka Strajnarzlato priznanjeTamara Kolarič
Tekmovanje iz znanja logikedržavnoLuka Horjakzlato priznanje, 20. mestoKristijan Kocbek
državnoKamil Wahibizlato priznanje, 8. mestoKristijan Kocbek
državnoTjaša Žibretzlato priznanje, 16. mestoAnja Drofenik
državnoTim Zaveršniksrebrno priznanjeKristijan Kocbek
državnoLovro Drofenikzlato priznanje, 22. mestoKristijan Kocbek
državnoJaka Mesarecsrebrno priznanjeKristijan Kocbek
državnoAnamarija Mežnarzlato priznanje, 9. mestoAndreja Bevc
državnoDavid Opaličsrebrno priznanjeKristijan Kocbek
državnoJan Žekarzlato priznaje, 18. mestoAndreja Bevc
državnoSara Božniksrebrno priznanjeKristijan Kocbek
državnoAna Opaličsrebrno priznanjeKristijan Kocbek
državnoNejc Amonsrebrno priznanjeKristijan Kocbek
državnoMelanija Hadolinsrebrno priznanjeAlojz Robnik
Tekmovanje iz znanja naravoslovjadržavnoLuka Horjaksrebrno priznanjeEva Černelč, prof, Silvester Ovčar, prof.
Tekmovanje iz znanja o sladkorni boleznidržavnoTina Vorinazlato priznanjeTatjana Jagarinec
državnoZala Kotnikzlato priznanjeTatjana Jagarinec
državnoLea Lešek Povšičzlato priznanjeTatjana Jagarinec
Tekmovanje v računalniškem razmišljanju - BoberdržavnoLuka Horjakzlato priznanje, 1. mestoMatej Zdovc
državnoValerij Kladilniksrebrno priznanjeSimona Lindner Magdalenc
državnoLovro Drofenikzlato priznanjeMatej Zdovc
Tekmovanje v znanju angleščinedržavnoAna Pilkosrebrno priznanjeMarjetka Pintarič
Tekmovanje za Cankarjevo priznanjedržavnoLara Gobeczlato priznanjeVesna Gubenšek Bezgovšek
državnoTina Vorinazlato priznanjeVesna Gubenšek Bezgovšek
državnoŠpela Bošnjaksrebrno priznanjeVesna Gubenšek Bezgovšek
Srednja šola za gostinstvo in turizem Celje
Naziv tekmovanjaNivoIme in priimek tekmovalca/-keDosežekIme in priimek mentorja/-ice
Tekmovanje iz znanja materinščine za Cankarjevo priznanjedržavnoTjaša Budišzlato priznanjemag. Karlina Koželj
državnoTristan Romihsrebrno priznanjemag. Karlina Koželj
Tekmovanje v znanju angleščinedržavnoMarko Stoklaszlato priznanjemag. Vesna Krajnc
Srednja šola za gradbeništvo in varovanje okolja
Naziv tekmovanjaNivoIme in priimek tekmovalca/-keDosežekIme in priimek mentorja/-ice
Državno tekmovanje v ekoznanjudržavnoNika Gučekbronasto priznanjeJanja Čuvan
državnoGaja Žganksrebrno priznanjeAlenka Lah Kalan
Mali nogometdržavnoBlaž Verhovšek1. mestoIgor Istenič
državnoAlen Acman1. mestoIgor Istenič
državnoDavid Ferčec1. mestoIgor Istenič
državnoŽan Čater1. mestoIgor Istenič
državnoSandi Polajžar1. mestoIgor Istenič
državnoGal Zorko1. mestoIgor Istenič
državnoDenis Gajić1. mestoIgor Istenič
državnoMatic Štiglic1. mestoIgor Istenič
državnoJaka Korošec1. mestoIgor Istenič
Tekmovanje pečarjev - polagalcev keramičnih oblogdržavnoKristjan Ibraimović Avdić2. mestoBoštjan Cvelfer
državnoTim Pavlič2. mestoBoštjan Cvelfer
državnoTomas Šmuc Kroflič2. mestoBoštjan Cvelfer
Tekmovanje pomočnikov pri tehnologiji gradnjedržavnoAlbin Hoxha3. mestoSrečko Draksler
državnoAdrian Osmanaj3. mestoSrečko Draksler
Tekmovanje tesarjevdržavnoRok Brinar2. mestoJanez kričej
državnoBlaž Lavbič2. mestoJanez kričej
državnoDesimir Žunić2. mestoJanez kričej
Tekmovanje v arhitekturnem risanju s programom AutocaddržavnoAlen Drofenik3. mestoKlavdija Kopše Kaljun
državnoAdrijan Vrečun4. mestoKlavdija Kopše Kaljun
mednarodnoAlen Drofenik6. mestoKlavdija Kopše Kaljun
Tekmovanje v znanju geografijedržavnoAlen Drofeniksrebrno priznanjeDanica Mikola
Tekmovanje v znanju gradbene mehanikedržavnoGaja Žganksrebrno priznanjeMarlenka Žolnir Petrič
državnoAdrijan Vrečunzlato priznanjeMarlenka Žolnir Petrič
državnoUrh Jakopsrebrno priznanjeMarlenka Žolnir Petrič
Tekmovanje zidarjevdržavnoGašper Seme2. mestoSrečko Draksler
državnoŽak Obreza2. mestoSrečko Draksler
državnoPeter Okorn2. mestoSrečko Draksler
Zdrav dih za navdihdržavnoTimotej Drobincbronasta trstikaNina Markovič Korent
državnoEva GradišnikZlata trstikaNina Markovič Korent
Srednja šola za kemijo, elektrotehniko in računalništvo
Naziv tekmovanjaNivoIme in priimek tekmovalca/-keDosežekIme in priimek mentorja/-ice
Atketika, suvanje krogledržavnoMarko Šimunović2. mestoJernej Jančič
Bralno tekmovanje Bookworms 2018državnoNina Horvatsrebrno priznanjeTatjana Ivšek
državnoMaja Polakzlato priznanjeTatjana Ivšek
državnoMaša Kranersrebrno priznanjeTatjana Ivšek
Deskanje nasnegumednarodnoŽan Dolar2. mestoIgor Gobec
Mednarodno glasbeno tekmovanje za solistemednarodnoNace Pogačarsrebrno priznanjeMetka Jagodič Pogačar
Mednarodno tekmovanje pevskih zborov v ŠpanijimednarodnoJasmina Smrečnik2. mestoAndreja Ocvirk
mednarodnoSara Vehovar2. mestoAndreja Ocvirk
mednarodnoJan Kolbič2. mestoAndreja Ocvirk
mednarodnoKristjan Jesih2. mestoAndreja Ocvirk
mednarodnoJona Veler2. mestoAndreja Ocvirk
mednarodnoLaura Smrečnik2. mestoAndreja Ocvirk
mednarodnoAljaž Pavšek2. mestoAndreja Ocvirk
mednarodnoAlen Škorjanc2. mestoAndreja Ocvirk
mednarodnoNika Kovačič2. mestoAndreja Ocvirk
mednarodnoNikolaj Ocvirk2. mestoAndreja Ocvirk
mednarodnoJakob Kovačič2. mestoAndreja Ocvirk
mednarodnoJan Krk2. mestoAndreja Ocvirk
mednarodnoMaša Kraner2. mestoAndreja Ocvirk
mednarodnoTjan Vinder2. mestoAndreja Ocvirk
mednarodnoLuka Krušič2. mestoAndreja Ocvirk
mednarodnoMatej Gobec2. mestoAndreja Ocvirk
mednarodnoMatevž Lesjak2. mestoAndreja Ocvirk
Raziskovalna dejavnostdržavnoDrejc Pesjaksrebrno priznanjeDušan Fugina
državnoTomaž Marohbronasto priznanjeMojca Drofenik Čerček
državnoAndraž Španbronasto priznanjeAndrej Grilc
državnoGašper Trupejbronasto priznanjeGregor Kramer
državnoNace Pogačarbronasto priznanjeGregor Kramer
državnoRok Lešnikbronasto priznanjeAndrej Grilc
Tekmovanje ACM v znanju računalništva in informatikedržavnoJure Pustoslemšek1. mestoDušan Fugina
državnoJan Zorkosrebrno priznanjeDušan Fugina
državnoVid Krečasrebrno priznanjeDušan Fugina
državnoMateja Žveglersrebrno priznanjeDušan Fugina
Tekmovanje iz biologije za Proteusovo priznanjedržavnoKarmen Petekbronasto priznanjeDanica Centrih
državnoTomaž Marohbronasto priznanjeDanica Centrih
Tekmovanje iz kemije za Preglovo priznanjedržavnoDavid Ribarzlato priznanjeIrena Drofenik
državnoMatej Gobecsrebrno priznanjeMihela Jug
Tekmovanje iz matematike za Vegova priznanjadržavnoMateja Žveglerzlato priznanjeMartina Omerzel
državnoDrejc Pesjaksrebrno priznanjeNataša Besednjak
državnoBenjamin Lipnikzlato priznanjeHelena Klepej Viher
državnoJan Zorkozlato priznanjeMartina Omerzel
državnoAlen Ciglerzlato priznanjeNataša Besednjak
državnoTim Vehovarzlato priznanjeMartina Omerzel
državnoŽan Seničarsrebrno priznanjeNataša Besednjak
državnoSara Kovač Šumahzlato priznanjeNataša Besednjak
državnoTjan Vinderzlato priznanjeNataša Besednjak
državnoVito Drofeniksrebrno priznanjeMartina Omerzel
državnoŽiga Matjažsrebrno priznanjeNataša Besednjak
državnoDavid Ribarzlato priznanjeHelena Klepej Viher
državnoMaj Popelarzlato priznanjeHelena Klepej Viher
državnoTomaž Marohzlato priznanjeHelena Klepej Viher
državnoŽiga Cveksrebrno priznanjeHelena Klepej Viher
državnoŠpela Popovičsrebrno priznanjeNataša Besednjak
državnoNikolaj Ocvirksrebrno priznanjeHelena Klepej Viher
državnoGregor Mansuttisrebrno priznanjeHelena Klepej Viher
državnoSven Senicazlato priznanjeHelena Klepej Viher
državnoKristjan Šolnzlato priznanjeHelena Klepej Viher
državnoTim-David Agrežsrebrno priznanjeMartina Omerzel
državnoNik Matekzlato priznanjeMartina Omerzel
Tekmovanje iz znanja materinščine za Cankarjevo priznanjedržavnoAna Slomšekzlato priznanjedr. Anita Laznik
Tekmovanje iz znanja o sladkorni boleznidržavnoTin Napretsrebrno priznanjeDanica Centrih
državnoAna Slomšekzlato priznanjeDanica Centrih
državnoDavid Ribarzlato priznanjeDanica Centrih
Tekmovanje iz znanja zgodovinedržavnoŠpela Popovičbronasto priznanjeJadranka Seles
državnoDavid Ribarsrebrno priznanjeJadranka Seles
državnoAna Slomšekzlato priznanjeJadranka Seles
državnoGal-Luka Lajlarbronasto priznanjeJadranka Seles
državnoTomaž Marohsrebrno priznanjeJadranka Seles
državnoNik Matekbronasto priznanjeJadranka Seles
državnoJonatan Jurkovnikbronasto priznanjeJadranka Seles
Tekmovanje v znanju angleščinedržavnoMatija Podbrezniksrebrno priznanjeIrena Sojč
državnoTadej Lenartsrebrno priznanjeIrena Sojč
Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medije
Naziv tekmovanjaNivoIme in priimek tekmovalca/-keDosežekIme in priimek mentorja/-ice
deskanjedržavnoJernej Glavan1. mestoBošjan Jeraša, Barbka Dvoršek
kengurudržavnoDavid Žurajsrebrno priznanjeTerezija Igrišnik
državnoNejc Ločičniksrebrno priznanjeTerezija Igrišnik
državnoTomaž Cerovšekzlato priznanjeBlaž Knep
državnoMarko Žveglersrebrno priznanjeTerezija Igrišnik
državnoGašper Vegelzlato priznanjeTjaša Hrovatič/Maja lesjak
državnoOskar Šoncsrebrno priznanjeTerezija Igrišnik
državnoJan Obrulsrebrno priznanjeBrigita Mastnak
državnoJure Pažonzlato priznanjeTjaša Hrovatič/Maja lesjak
državnoEnej Hudejsrebrno priznanjeTerezija Igrišnik
državnoLan Senicasrebrno priznanjeTerezija Igrišnik
državnoJure Korbarzlato priznanjeTerezija Igrišnik
državnoAndrej Marovšeksrebrno priznanjeTerezija Igrišnik
PFIFFIKUSdržavnoSebastjan Šmid,Peter Ofentavšekzlato priznanjeTatjana Ivšek
državnoDavid Žuraj, Aljaž Koprivczlato priznanjeLucija Bratina Pešec
državnoMaks Mikša,Saša Skornšek,Benjamin Jeraj, Nika Mlinarič,Veronika Slakanzlato priznanjeSimona Brečko
PIKOdržavnoDavid Žurajsrebrno priznanjeAnton Glušič, Martin Amon
poliglot 3državnoMartin Ravljen Bornšekzlato priznanjeBarbata Škorc
RoboCupJuniordržavnoMartin Močnik, Jaša Samec,Lenart Marovt, Gašper Draksler, Jan Čižnar,Jan Kramar1. mestoMatej Veber, Miloš Bevc
Robotski izziv - LegomastersdržavnoDavid Žuraj,Žan Sotošek, Žan ocvirk1. mestoMatej Veber, Andro Glamnik
sloskillsdržavnoJure Korbar,Jure Kmetič1. mestoMatej Veber, Andro Glamnik
Tekmovanje iz znanja geografijedržavnoLara Furmanzlato priznanjeDanica Mikola
Tekmovanje iz znanja logikedržavnoLan Senicasrebrno priznanjeTerezija Igrišnik
Tekmovanje v znanju angleščinedržavnoMartin Grešak1. mestoSimona Brečko
višinadržavnoJan Novak2. mestoHrvoje Fižuleto
Srednja zdravstvena šola
Naziv tekmovanjaNivoIme in priimek tekmovalca/-keDosežekIme in priimek mentorja/-ice
Državno prvenstvo srednjih šol v atletiki – tek na 1000 mdržavnoKarin Gošek2. mestoIgor Uranjek
Državno prvenstvo v rokometu za dijakinjedržavnoSara Perkić3. mestoAleksander Jezernik
državnoLarisa Koštomaj3. mestoAleksander Jezernik
državnoAleksandra Žekić3. mestoAleksander Jezernik
državnoSara Musić3. mestoAleksander Jezernik
državnoZala Koprivec3. mestoAleksander Jezernik
državnoEva Mavrin3. mestoAleksander Jezernik
državnoNela Hudovernik3. mestoAleksander Jezernik
državnoTamara Teršek3. mestoAleksander Jezernik
državnoLara Zorko Lesjak3. mestoAleksander Jezernik
državnoSara Ivanović3. mestoAleksander Jezernik
državnoAnja Posel3. mestoAleksander Jezernik
državnoIvana Nikolić3. mestoAleksander Jezernik
državnoPia Florjančič3. mestoAleksander Jezernik
državnoLarisa Grebovšek3. mestoAleksander Jezernik
državnoKristina Kokotec3. mestoAleksander Jezernik
državnoMaša Ramšak3. mestoAleksander Jezernik
državnoUrška Robič3. mestoAleksander Jezernik
JudodržavnoNika Horvat2. mestoCarmen Romih
Kros – mlajše dijakinje ekipnodržavnoNina Pintarič2. mestoIgor Uranjek
državnoLarisa Koštomaj2. mestoIgor Uranjek
Kros – mlajše dijakinje ekipnodržavnoTjaša Podkrižnik2. mestoIgor Uranjek
Kros - mlajše dijakinje posamičdržavnoNina Pintarič3. mestoIgor Uranjek
Kros – Mlajše in starejše dijakinje skupnodržavnoKlara Šelih1. mestoIgor Uranjek
državnoZala Ahtik1. mestoIgor Uranjek
državnoBarbara Kok1. mestoIgor Uranjek
državnoKarin Gošek1. mestoIgor Uranjek
državnoLarisa Koštomaj1. mestoIgor Uranjek
državnoTjaša Podkrižnik1. mestoIgor Uranjek
državnoNina Pintarič1. mestoIgor Uranjek
Kros – starejše dijakinje posamičdržavnoKarin Gošek2. mestoIgor Uranjek
Kros – starejše dijakinje ekipnodržavnoZala Ahtik1. mestoIgor Uranjek
državnoKarin Gošek1. mestoIgor Uranjek
državnoBarbara Kok1. mestoIgor Uranjek
državnoKlara Šelih1. mestoIgor Uranjek
Mednarodni projekt MEPImednarodnoAnja Rajglzlato priznanjePolonca Kačičnik
mednarodnoMetka Luskarbronasto priznanjePolonca Kačičnik
mednarodnoKatja Ružićbronasto priznanjePolonca Kačičnik
mednarodnoRok Horjakbronasto priznanjePolonca Kačičnik
mednarodnoAlen Črešnarbronasto priznanjePolonca Kačičnik
mednarodnoAna Založnik Kelenbergerzlato priznanjePolonca Kačičnik
mednarodnoFazli Gashibronasto priznanjePolonca Kačičnik
mednarodnoMaša Kendabronasto priznanjePolonca Kačičnik
mednarodnoLara Novakzlato priznanjePolonca Kačičnik
mednarodnoAna Radmanovićzlato priznanjePolonca Kačičnik
Raziskovalna dejavnostdržavnoTamara Teršekbronasto priznanjePeter Čepin Tovornik
državnoAnja Kotniksrebrno priznanjePeter Čepin Tovornik
državnoLea Ravnjaksrebrno priznanjePeter Čepin Tovornik
državnoTinkara Žerovnikbronasto priznanjePeter Čepin Tovornik
državnoZala Radšelbronasto priznanjePeter Čepin Tovornik
državnoAnastazija Čehbronasto priznanjePeter Čepin Tovornik
državnoDejan Cenceljbronasto priznanjePeter Čepin Tovornik
državnoLara Lorgerbronasto priznanjePeter Čepin Tovornik
Šolski plesni festivaldržavnoRima Ulyabajeva1. mestoVanja Popovič
državnoMonika Vrtačnik1. mestoVanja Popovič
državnoEva Tkavc1. mestoVanja Popovič
državnoMaja Preglej1. mestoVanja Popovič
državnoDijana Todić1. mestoVanja Popovič
državnoDanijela Todić1. mestoVanja Popovič
Šolski plesni festival - posamičdržavnoDanijela Todić3. mestoVanja Popovič
Tekmovanje iz matematike za Vegova priznanjadržavnoAjda Šarmansrebrno priznanjePetra Mrzdovnik
državnoNuša Gračnarsrebrno priznanjePetra Mrzdovnik
državnoLucija Vogazlato priznanjeAndreja Čeperlin
Tekmovanje iz znanja o sladkorni boleznidržavnoAnika Jagarineczlato priznanjeMartina Jevšinek, Slavka Kosi
državnoTjaša Šmarčanzlato priznanjeMartina Jevšinek, Slavka Kosi
Tekmovanje srednjih in višjih kozmetičnih šol - Celostna podobadržavnoTjaša Kovač3. mestoMarija Bec, Sonja Cesar, Karmen Pavrič Konušek
državnoMaša Zakonjšek3. mestoMarija Bec, Sonja Cesar, Karmen Pavrič Konušek
državnoEva Kotnik3. mestoMarija Bec, Sonja Cesar, Karmen Pavrič Konušek
državnoManuela Brezovnik3. mestoMarija Bec, Sonja Cesar, Karmen Pavrič Konušek
Tekmovanje srednjih in višjih kozmetičnih šol – Ličenje za posameznikedržavnoAna Fijavž1. mestoMarija Bec, Sonja Cesar, Karmen Pavrič Konušek
državnoAnja Lugariček2. mestoMarija Bec, Sonja Cesar, Karmen Pavrič Konušek
Tekmovanje srednjih in višjih kozmetičnih šol - Nail art v škatlicidržavnoViktorija Dominković3. mestoMarija Bec, Sonja Cesar, Karmen Pavrič Konušek
Tekmovanje srednjih zdravstvenih šol bolničar-negovalecdržavnoDejan Malićzlato priznanjeSlavka Kosi, Cvetka Pangerl
državnoTamara Henčičbronasto priznanjePeter Čepin Tovornik, David Novak
Tekmovanje srednjih zdravstvenih šol zdravstvena negadržavnoNatalija Volovlekbronasto priznanjePeter Čepin Tovornik, Urška Muller
državnoŠpela Mastnak Zajcbronasto priznanjePeter Čepin Tovornik, Urška Muller
Tekmovanje srednjih zdravstvenih šol zdravstvena negadržavnoTjaša Vratnikzlato priznanjePeter Čepin Tovornik, Urška Muller
državnoPatricija Žveglersrebrno priznanjeIrena Uranjek
Tekmovanje v smučanju - kategorizirani tekmovalci/-kedržavnoUla Podrepšek2. mestoAleksander Jezernik
Tekmovanje v smučanju - ekipnodržavnoManuela Bezovnik2. mestoAleksander Jezernik
državnoSara Brezovnik2. mestoAleksander Jezernik
Tekmovanje v smučanju - nekategorizirani tekmovalcidržavnoTadej Klemenšek3. mestoAleksander Jezernik
Zdrav dih za navdihdržavnoMatic Omerzuzlato priznanjePeter Čepin Tovornik
državnoStaša Turkzlato priznanjePeter Čepin Tovornik
državnoLara Črešnar Premrlzlato priznanjePeter Čepin Tovornik
državnoLaura Kostrešzlato priznanjePeter Čepin Tovornik
državnoMirela Memiševićzlato priznanjePeter Čepin Tovornik
državnoLea Šibal Plankozlato priznanjeIrena Uranjek
državnoJure Sušeczlato priznanjePeter Čepin Tovornik
državnoFilip Bobikbronasto priznanjePeter Čepin Tovornik
državnoLucija Grmbronasto priznanjeIrena Uranjek
državnoIngrid Božičbronasto priznanjeIrena Uranjek
državnoNataša Maksimovićbronasto priznanjeIrena Uranjek
državnoAnže Uratnikbronasto priznanjePeter Čepin Tovornik
državnoNika Turnšekzlato priznanjePeter Čepin Tovornik
državnoMateja Bračunbronasto priznanjePeter Čepin Tovornik
državnoJasmina Merdanovićzlato priznanjePeter Čepin Tovornik
državnoNina Petekbronasto priznanjePeter Čepin Tovornik
državnoNatalija Volovlekzlato priznanjeIrena Uranjek
državnoNeža Prušnikzlato priznanjeIrena Uranjek
državnoEma Skokzlato priznanjeIrena Uranjek
državnoPia Matkozlato priznanjeIrena Uranjek
državnoLana Krejićzlato priznanjeIrena Uranjek
državnoLara Koprivnikarzlato priznanjeIrena Uranjek
državnoManuela Abramzlato priznanjeIrena Uranjek
državnoLaura Škarlinzlato priznanjePeter Čepin Tovornik
državnoHana Lajharbronasto priznanjePeter Čepin Tovornik
Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti
Naziv tekmovanjaNivoIme in priimek tekmovalca/-keDosežekIme in priimek mentorja/-ice
EKOKVIZdržavnoLarisa Hrustelsrebrno priznanjeAnja Žužej Gobec
Tekmovanje iz matematike za Vegova priznanjadržavnoNastja Šmidsrebrno priznanjeBranka Turšič
Tekmovanje iz znanja geografijedržavnoJasmina Požegzlato priznanjeLidija Oblak
Tekmovanje iz znanja materinščine za Cankarjevo priznanjedržavnoJona Jakopsrebrno priznanjeSergeja Jekl